Savi ja lubi on tohutult variatsioone võimaldavad looduslikud materjalid, mis ideaalselt inimese elukeskkonda sobivad. Viime savi ja lubja massidesse. Või õigemini – toome massidesse tagasi, sest need on baasmaterjalideks olnud juba aastatuhandeid.

Looduslikud viimistlusmaterjalid sobivad hästi siseruumidesse, aga ka välisfassaadidele. Kasutame kaasaegseid viimistlustehnikaid ning pakume innovaatilisi viimistluslahendusi, et rääkida kaasa jätkusuutliku keskkonnateadliku ehitussuuna kujunemisel. 


Miks just Krohwin?

1. Oleme kaua koostöötanud professionaalne meeskond. Koostöös peitub jõud, mis on viimistlemise viinud parima kvaliteedini.

2. Krohvimistehnikaid on katsetatud ja õpitud üle 15 aasta. Oskame ette näha objektide kitsaskohti ning julgeme tänaseks öelda, et teostame viimistlust parimal võimalikul moel.

3. Loodusliku krohvi kvaliteedimärgiks on mittepudisev pind. Pärast viimistlust on krohvitud pinnad lahtistest krohviteradest puhastatud ning krunditud.

4. Iga õnnestunud koostöö aluseks on põhjalik eeltöö ning usalduse loomine kliendiga. Usaldame oma kliente ning nemad meie kogemusi. Oleme tänulikud, et enamik töödest jõuab meeskonnani suust-suhu leviva hea sõna kaudu.

5. Koostame enne tööde alustamist objektile personaalsed näidised looduslike krohvide tekstuuridest ja värvitoonidest.

6. Tegutseme üle Eesti. Võõrad pole meile ka Eesti kõige kaugemad paigad.


Kuidas kujuneb loodusliku viimistluse hind?

Enamasti uuritakse, mis on viimistlemisel ruutmeetri hinnaks.  Viimistlemise hind sõltub paljudest teguritest nagu:
  • viimistletava pinna aluspind - on see palk, kivi, plokk, ehitusplaat või muu materjal
  • viimistletava pinna suurus - üle tuleks mõõta kõik viimistlemist vajavad pinnad (nii seinad kui laed)
  • materjal (savi või lubi)
  • krohvimist vajava objekti asukoht

Oleme valiku tegemise sulle võimalikult lihtsalt teinud. Materjalide, tekstuuride ja värvitoonide lehel saad oma lemmikud välja valida. Samuti oleme kirja pannud põhipunktid, kuidas valida siseruumidesse õige krohv.

Kui sul ei ole veel selget visiooni, kuidas viimistlustulemus välja võiks näha või milliseid materjale ja toone kasutada, anname sulle heal meelel nõu ning jagame kogemusi, kuidas saavutada praktilised, kestvad ja ajatud lahendused.


Võta meiega ühendust


Miks valida viimistluseks savi- või lubikrohv?

Ühelegi Põhjamaa inimesele pole vist saladuseks, et veedame valdava osa päevast siseruumides. Siseruumi kliima mõjutab meie enesetunnet ja tervist. Kui siseruum on liiga kuiv või liiga rõske, tunneme end seal kehvasti. Kui siseruumi õhk on küllastunud värv- ja liimainetest, mis eralduvad kunstlikest ehitus- ja viimistlusmaterjalidest, annab halb enesetunne märku pikapeale, mitte kohe.

Savikrohvid ja lubikrohvid koosnevad vaid looduslikest materjalidest. Looduslikud krohvid toetavad sinu tervist ega koorma keskkonda. Välisfassaadidel kasutatav lubikrohv aitab kaasa hoone säilimisele. Savikrohv reguleerib eluruumides õhuniiskust ja puhastab õhku. Savi- ja lubikrohvide ökoloogilise jalajälg on kogu elukaare jooksul väga väike.

Savi- ja lubikrohvide positiivsetest omadustest ja ka viimistlemisohtudest loe lähemalt siit: Krohvi kodu savi- ja lubikrohvidega.