Lubimarmorino Hans Hubert Villas 

Kreemikasvalge lubimarmorino annab peene ja naturaalse viimistlustulemuse
Hans Hubert Villa välisilme on nõnda kutsuv, et kui juba paar korda temast mööda jalutada, saab uudishimu jalutajast võitu: sinna lihtsalt peab sisse piiluma.

Unistuste peatuspaik Haapsalus

Uhiuus villa Haapsalus sobitub omasuguste sekka suurepäraselt, hoides klassikalist stiili. Hoone sisemus aga on võluvalt naturaalne ja kaasaegne.

Villasse siseneja ei pea pettuma, sest see viie külaliskorteriga maja peidab endas saladuslikult kauneid detaile, rääkimata ahhetamapanevast tervikpildist. Külastaja võtab vastu tummiselt beežikas vormiderohke trepihall, mille seinad ja lagi saanud siidise lubimarmorino viimistluse.
Külaliskorterid mõjuvad maise külluse embusena. Vaadeldes kaasaegse ja antiikse kaunist sümbioosi või ehtsate materjalide maitsekat korrapära, on ajataju kerge kaduma. Iga korteri juurde kuuluv privaatne rõdu pakub vaateid otse Haapsalu vanalinna südamesse. Kogu väikelinna luksus on kui peo peal.


Lubi marmorinoga viimistletud seina- ja laepinnad ning tammeparkett põrandal on ideaalseks fooniks luksusliku interjööri kujunemisloos. Väljapeetud terviku taga seisab maja perenaise täpne ruumistiilitunnetus, mis kui kompass alati taskust võtta. 

Tubade seinad ja laed: lubimarmorino, tekstuur sametine
Trepihalli seinad ja lagi: lubimarmorino, tekstuur siidjas


Viimistlus: Krohwin
Viimistlusmaterjalid: Saviukumaja
Fotod: Höije Photography

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Avarad aknad toovad looduse elutuppa
Muhu modernne talukompleks

Järgmine

Merivälja moodsa elamu looduslik sisu

Jaga seda artiklit